Invisalign®

ŞUANDA INVISALIGN KULLANIYORUM

FARK EDEBİLİYOR MUSUNUZ?


GÜLÜŞÜNÜZÜ GÖSTERİN, TELLERİNİZİ DEĞİL


MÜKEMMEL GÜLÜŞ İÇİN ŞEFFAF YOL

Hiçbir şey kalpten gelen gerçek bir gülüş kadar önemli değildir. İş hayatınızda ya da sosyal hayatınızıda, çekici bir gülüşe sahip olmak sizin daha rahat hissetmenizi olanak tanır ve daha iyi bir izlenim bırakmanızı sağlar.

Eğer gülüşünüzü iyileştirmenin kendinize daha çok güvenmenizi sağlayacağını düşünüyorsanız, Invisalign sizin için uygun olabilir. Invisalign sistemi ile, her zaman istediğiniz gülüşe sahip olabilirsiniz, üstelik geleneksel sabit braketler olmadan.

Invisalign Nedir?

ŞEFFAF, ÇIKARTILABİLİR, RAHAT


Invisalign, eğri, çapraşık ya da aralık dişler gibi pek çok ortodontik problemin tedavisinde etkili olur ancak berrak, çıkartılabilir ve rahat olduğu için günlük hayatınızı etkilemez.

Tedaviniz neredeyse görünmezdir, neredeyse hiç kimse Invisalign kullanmakta olduğunuzu fark etmez. Tedavinin sonrasında olduğu kadar tedavi süresince de daha çok gülebilirsiniz ve Invisalign alignerlarını çıkartabildiğiniz için istediğinizi yiyip içebilirsiniz. Bir araştırma tedavi sırasında da Invisalign'ın ağız hijyeniniz için daha iyi olduğunu göstermektedir. Metal ya da keskin kenar içermediğinden, Invisalign kullanmak konforludur ve alerjiye neden olmaz.

Şimdiye kadar Invisalign ile 2.000.000'dan fazla hasta tedavi edildi.


INVISALIGN İLE TEDAVİNİZ

Invisalign tedavisi tedavi için uygun olup olmadığınızı belirleyecek doktorunuza yapacağınız ziyaret ile başlar.

Eğer Invisalign sizin için uygunsa, doktorunuz, ulaşılmak istenen sonuçlar ışığında bir tedavi planı hazırlar. Dental kayıtlarınız, doktorunuzun tedavi planı ile birlikte Align Technology'e gönderilir. Dişlerinizin Invisalign tedavisi öncesinde, sırasında ve sonrasında sanal 3 boyutlu sunumunu görebilir, böylece tedavi bitiminde gülüşünüzün nasıl olacağını görebilirsiniz.

Doktorunuz ile birlikte tedavi planına karar verdikten sonra, biz sadece size özel bir seri aligner üretiriz. Serideki her bir aligner diğerinden biraz farklıdır, dişlerinizi istenilen pozisyona doğru yavaş yavaş hareket ettirirler. Seride bir sonraki alignera geçmeden önce herbir alignerı iki hafta kullanırsınız.

Tedavinin süresi sizin gereksinimlerinize göre değişiklik gösterir, ancak ortalama Invisalign tedavisi dokuz ile on sekiz ay arası değişir. Tedaviniz sırasında doktorunuzu düzenli olarak ziyaret etmelisiniz ta ki tedaviniz bitene kadar.

Sonra geriye kana yeni güzel gülüşünüzü göstermektir!

Hiç Kimse ben söylemeden tedavi gördüğümü farkedemedi hatta söyledikten sonra bile göremediler.
"Dişlerim beni hep rahatsız etmişti ve metal tel ve braketler takma düşüncesine bile dayanamazdım. Invisalign kullanmak tedavi sırasında ve sonrasında bende inanılmaz fark yarattı."
"Beklentilerimizi tamamen aştı, Bu deneyimin tamamı çok kolay oldu ve yaşam tarzımızı hiç etkilemedi."
"Herkes bizim yaşımızdaki insanlar için neredeyse görünmez bir tedavi olduğunu söylediğimizde çok şaşırdılar."


Görünmez tedavi ile -

GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇLAR


Invisalign ile tedavinizi doktorunuzla birlikte planlarsınız. Gülüşünüzün küçük bir düzeltmeye ya da daha yoğun bir tedaviye de ihtiyacı olsa invisalign size uygun olacaktır.

Tedavi için kullandığımız Clincheck® bilgisayar programı sayesinde öngörülen tedavi planınızın modelini görebilir ve tedaviye başlamadan önce sizin neyin en önemli olduğunu doktorunuzla tartışabilirsiniz.


Dünya çapında 64.000' den fazla doktor invisalign'ı dişleri düzeltmek için yenilikçi bir tedavi olarak hastalarına uyguluyor.

Estetik ve rahatlık avantajlarının yanında, invisalign bir çok önemli klinik avantajı da beraberinde sunuyor;

- Tedavinizin ne zaman biteceğini hassas bir şekilde öngörmek için tasarlandı
- Tedavi sırasında daha iyi ağız hijyeni sayesinde dişetlerinizin daha sağlıklı olduğunu hissedebilirsiniz.
- Braket ve tellerin neden olduğu metal alerjileri olmaz.
- Eşsiz Invisalign tedavi planlama yazılımı sayesinde tedavinin daha fazla görselleştirilmesi ve daha rahat planlama.

Daha az iritasyon ve çizik için dişlerinize tam oturan size özel ısmarlama üretim.
Invisalign'ın size en uygun tedavi olduğunu sadece doktorunuz belirleyebilir.

Dişlerinizi Şeffaf hizalayıcılarla düzleştirmenin faydalarını keşfedin.


Bugün hemen bir randevu alın!

Hizalanmayan Diş Neden Sorun Yaratır?

• Dişlerin düzgün şekilde birbirine geçmemesi maloklüzyon olarak adlandırılır. Farklı türleri vardır. Örneğin dişlerin aşırı derecede çapraşık olması, aralarında büyük boşluklar olması yada ısırıldığında düzgünce hizalanmıyor olması...
Bu durum diş eti tahrişi, diş aşınması ve çene ağrısı gibi sorunlara neden olabilir.

• Dişlerinizi düzleştirerek bulnlara benzer semptomlardan kurtulmayı sağlayabilir, daha iyi bir kapanış ve temiz tutması daha kolay dişler elde edebilirsiniz.

Dişlerinizi düzleştirmek istiyorsanız şeffaf hizalayıcıları yada braketleri seçebilirsiniz.

• Hizalayıcılar dişlerin hareketlerini kontrol etmek için aşamalı güç kullanılarak braketlere benzer şekilde çalışırlar. Ancak metal tellerle ve braketlerle yerine sabitlendirilmek yerine, çıkartılabilirler. Bu, yemek sonrası fırçalamanızı ve dip ipi kullanmanızı kolaylaştırır. Ayrıca, her zaman ki beslenme biçiminizi sürdürülebilirve hizalayıcılarınızı özel günlerde çıkartabilirsiniz.

• Hizayayıcılar ağız ve düş etleriniz için çok daha rahat olabilir ve aynı zamanda gıcırdatmadan kaynaklanan diş aşınmasını önleyebilir. Dahası, şeffaftırlar - dişlerinizi düzleştirirken başkalarının fark etmesini zorlaştırır.